Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti savo naršyklėje ar ištrinant slapukus savo naršyklėje.
Mantas Petruškevičius

Mantas Petruškevičius

Esu e. komercijos SEO specialistas su patirtimi įvairiose nišose, kaip statyba, farmacija, baldai, ir kitos. Plati patirtis man leidžia kurti lankstų ir kūrybingą požiūrį, kuris teikia geriausius rezultatus klientams.

Taip pat daug laiko skiriu techniniam SEO, kuris e. komercijos svetainėms yra viena svarbiausių SEO krypčių. Turiu patirties tikrinant turinio atvaizdavimą, optimizuojant paieškos robotų resursų išnaudojimą (crawl budget) ir vidinių nuorodų optimizavimą dideliuose parduotuvėse. Holistinis požiūris į SEO padeda žiūrėti į techninius SEO klausimus iš esmės, sutelkiant dėmesį į sprendimus, kurie ištaiso problemas, o ne jų "simptomus".

Kai kurie svarbiausi mano darbo pasiekimai:

● 22% pardavimų augimas turizmo elektroninės prekybos klientui.

● Dviejų dalių SEO mokymų projekto atlikimas 20 žmonių žiniasklaidos komandai.

● 45% mėnesinio srauto augimas, palyginus su praėjusiais metais, vaistų elektroninės prekybos svetainei.

● Pasiektos top 3-2 pozicijas pagrindiniuose kazino industrijos raktažodžiuose, palyginus su projekto pradžia (8-9 pozicijos). Tai atsiliepė į beveik dvigubai išaugusią organinę rinkos dalį.

● 0 > 33 000 mėnesinioo srauto rinkos įėjimo SEO strategija nišinės elektroninės prekybos svetainei.

Susisiekite su manimi ir Kovo SEO, jei norite prisijungti prie augančio sėkmės atvejų sąrašo 🚀

Mantas Petruškevičius

Mantas Petruškevičius

E. komercijos SEO konsultantas

Darbų portfolio daugiau nei 20 sėkmingų projektų. Specializacija - Techninis SEO, svetainių architektūra ir Vidinis SEO.