Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti savo naršyklėje ar ištrinant slapukus savo naršyklėje.

Kovo SEO Agentūra Vilniuje

Susisiekite dėl nemokamos konsultacijos telefonu ar Google Meet.

Your message has been submitted.
We will get back to you within 24-48 hours.
Oops! Something went wrong.

Reztulatų galerija

Your message has been submitted.
We will get back to you within 24-48 hours.
Oops! Something went wrong.

Turite klausimų?

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie SEO paslaugas.

Kodėl svarbu rinktis agentūra kuri specializuojasi el. parduotuvių SEO?

Specializuojamės el. prekybos SEO srityje. Mūsų komanda turi didelę patirtį ir žinias šioje konkurencingoje srityje. Atliekame išsamų raktinių žodžių tyrimą adaptuotą būtent el. parduotuvių niuansams. Taip pat ši sritis reikalauja kur kas didesnio Techninio SEO išmanymo - nuo struktūrizuotų duomenų iki turinio renderinimo. Taip pat atliekame konkurencinių prekių analizę, padedame klientams išsiskirti ir pasiekti pranašumą paieškos rezultatų puslapiuose.

Ar SEO paslaugos garantuoja pirmą poziciją paieškos rezultatuose?

Negarantuojame pirmos pozicijos paieškos rezultatų puslapiuose, nes tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant konkurenciją ir paieškos variklio algoritmus. Mes įsipareigosime kruopščiai dirbti pagal savo SEO procesą kuris atnešė puikius rezultatus dešimtims mūsų klientų.

Ar jūs dirbate tik su vietiniais verslais?

Ne, mes dirbame su klientais iš visos Lietuvos ir užsienio. Nesvarbu, ar jūsų verslas veikia tik vietiniu mastu ar ir tarptautinėse rinkose, mes turime patirties ir žinių, kad galėtume pritaikyti SEO strategiją, atsižvelgdami į jūsų verslo tikslus ir targetą.

Ar SEO rezultatai pasiekiama greitai?

SEO rezultatai gali užtrukti tam tikrą laiką, nes tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant konkurencijos lygį, rinkos sąlygas ir jūsų tinklalapio būklę. Tai ilgalaikė strategija, ir matomų rezultatų pasiekimas gali užtrukti kelis mėnesius. Tačiau su tinkamai įgyvendinta SEO strategija, jūs galite pasiekti pastebimus rezultatus ir pagerinti savo svetainės matomumą paieškos varikliuose.

Ar SEO paslaugos reikalauja ilgalaikio įsipareigojimo?

SEO strategija yra ilgalaikė, ir dažnai reikia nuolatinių pastangų, kad būtų pasiekti geri rezultatai. Mes rekomenduojame bent kelis mėnesius skirti SEO pastangoms, kad galėtumėte matyti pastebimus rezultatus. Klientų ilgalaikėmis terminuotomis sutartimis neįpareigojime.

Ką apima SEO paslaugos?

SEO paslaugos apima platų veiklų spektrą, kuris skirtas pagerinti jūsų tinklalapio matomumą ir padidinti jūsų verslo sėkmę paieškos varikliuose. Tai gali apimti raktinių žodžių tyrimą, tinklalapio techninį optimizavimą, nuorodų kūrimą, turinio optimizavimą ir daugelį kitų veiksmų, kuriuos atliekame siekdami padidinti organinį srautą ir konversijų rodiklį.