Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti savo naršyklėje ar ištrinant slapukus savo naršyklėje.
kodėl rinktis mus?

Specializuojamės el. parduotuvių SEO

El. parduotuvių SEO yra unikalus savo darbų apimtimi ir techninio SEO žinių reikalavimu. Skaitykite plačiau kaip galime jums padėti.

20+
Klientai
80+
Sėkmingi Projektai
3+
Senior ir Tech. SEO Komanda
3.1~
Projektų Metinis ROAS
kodėl svarbu specializuotis?

Laikas dirbti kitaip

Mūsų darbo principai yra paremti trimis vertybėmis ir bendradarbiavimo tikslais:
1. Skaidrumas
2. Proaktyvumas
3. Holistinis požiūris

Šių pagrindinių vertybių dėka sukūrėme SEO procesą, kuris yra orientuotas į grąžą, o ne parduotą valandų skaičių.

Mūsų paslaugų planai neturi įvardinto valandų skaičiaus ar puslapių skaičius. Dirbame su visa svetaine, pirmais mėnesiai investuojame kur kas daugiau laiko į svetainės planavimą ir techninį SEO. Kitais mėnesiai, priklausomai nuo matomo potencialo, praleidžiame mažiau laiko prie turinio, bet išleidžiame didesnę biudžeto dalį Išoriniam SEO.

Nepaisant to, neįpareigojame klientų ilgalaikėmis sutartimis. Tikime, kad bendradarbiaujant ir pamatant grąžą klientai norėtų bendradarbiauti dėka puikių santykių ir SEO grąžos, o ne sutarties sąlygų.

mūsų principai

3 Dalykai kuriais remiamės kasdien

Execution Icon - SEO Webflow Template

Skaidrumas

SEO rinka yra apsupta daug tuščiažudžiavimo ir netesėtų pažadų. Norime dirbti kitaip ir užtikrinti pilną skaidrumą - kainodaroje, pokalbiuose, susitarimuose ir SEO darbuose .

Accountability Icon - SEO Webflow Template

Proaktyvumas

SEO monitoringo įrankių dėka proaktyviai užtikriname jog svetainės techninis SEO būtų tvarkingas. E. komercijos versle tokios klaidos gali nešti tūkstantinius nuostolius.

Results Icon - SEO Webflow Template

Holistinis požiūris

Google algoritmas yra itin protingas ir sudėtingas. Norint jį išnarplioti svarbu dirbti su visa svetaine, o ne su pavieniais puslapiais. Nuo pirmų dienų taikome holistinį požiūrį ir optimizuojame visą svetainę nuo jos pamatų.

Nemokama konsultacija

Susisiekite dėl nemokamos SEO konsultacijos.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.