Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti savo naršyklėje ar ištrinant slapukus savo naršyklėje.

Kas yra Vidinis SEO? 2023 metais atnaujintas gidas

SEO yra svarbi internetinio verslo dalis, kuri padeda didinti svetainės matomumą ir lankomumą paieškos varikliuose. Gerai suderinti vidinio ir išorinio SEO veiksmai, gera svetainės architektūra, kokybiškas turinys ir tinkamos SEO praktikos gali padėti pagerinti jūsų svetainės pozicijas paieškos varikliuose ir padidinti lankytojų srautą į svetainę.

Svarbiausia straipsnio informacija:

 1. Vidinis SEO (angl. on-page SEO) siekia optimizuoti svetainės turinį struktūrą ir techninius aspektus.
 2. Gerųjų praktikų laikymasis, tokių kaip tinkama URL struktūra, puslapių pavadinimai ir antraštės, vidinės nuorodos, sitemap yra esminis sėkmingos SEO strategijos elementas.
 3. Yra daugybė SEO įrankių, kurie padeda stebėti ir analizuoti svetainės vidinį SEO bei tobulinti SEO strategiją. Svarbiausi - Google Search Console, Ahrefs/Semrush bei Google Analytics.
 4. SEO yra nuolat kintanti sritis, todėl svarbu sekti naujausias tendencijas ir prisitaikyti prie paieškos variklių reikalavimų. Skaitykite oficialius algoritmų atnaujinimus - nuorodoje.

Jei jums reikalinga profesionali SEO pagalba, susisiekite su mūsų agentūra, kad galėtume padėti jums pasiekti aukščiausių rezultatų ir sėkmingai išsiskirti tarp konkurentų.

Kas yra Vidinis SEO?

Vidinis SEO (angl. on-page SEO) yra viena iš SEO sričių, kurią naudojant galima pagerinti svetainės paieškos variklio reitingus. Vidinis SEO susijęs su paties svetainės turiniu, struktūra ir techniniais aspektais, ir svarbu atsižvelgti į jį norint pagerinti svetainės paieškos variklio reitingus.

Siekiant sėkmingai pritaikyti vidinį SEO, reikia žinoti pagrindinius žingsnius ir taisykles. Pavyzdžiui, reikia tinkamai struktūrizuoti turinį ir naudoti tinkamus meta tagus (pvz., title tags, meta descriptions), kad būtų užtikrinta tinkama informacija ir optimizacija paieškos varikliams. Taip pat reikia atsižvelgti į svetainės turinio kokybę ir atnaujinimų dažnumą. Vidiniam SEO įtaką daro ir techniniai aspektai -  svetainės greitis, optimizacija mobiliesiems telefonams ir struktūrizuoti duomenys.

Kokia yra vidinio SEO svarba?

Vidinio SEO svarba yra neabejotina, kai kalbame apie SEO strategiją e-komercijos svetainėms. Vidinis SEO yra kaip pagrindas, ant kurio statomos visos kitos SEO technikos.

Pavyzdžiui, tinkamai optimizuota svetainės struktūra ir puslapių pavadinimai gali padėti vartotojams lengviau suprasti jūsų svetainę ir ja naviguoti. Be to, gerai parašytas ir optimizuotas turinys padeda padidinti jūsų svetainės autoritetą kalbant jūsų industrijos temomis bei pagerinti jos pozicijas paieškos varikliuose.

Efektyvios vidinės SEO strategijos kūrimas leidžia pasiekti daugiau klientų ir pagerinti konversijų rodiklius. Todėl, jei planuojate kurti sėkmingą SEO strategiją savo e-komercijos svetainei, turite pradėti nuo vidinio SEO. Tai padės jums pasiekti geresnių rezultatų savo e-komercijos versle ir pagerinti savo svetainės pozicijas paieškos varikliuose.

Kokie yra pagrindiniai vidinio SEO veiksniai?

Vidinis SEO yra kritiškai svarbi SEO sritis, į kurią reikia atsižvelgti siekiant pagerinti svetainės reitingus. Taigi, šio straipsnio sekcijoje aptarsime pagrindinius vidinio SEO veiksnius, kurie gali padėti jums pasiekti gerų rezultatų savo svetainėje.

1. URL struktūra

Gerai struktūrizuoti URL adresai pagerina vartotojo patirtį ir palengvina svetainės supratimą paieškos varikliams, kaip Google ar Bing. URL adresai turėtų būti trumpi ir aiškiai atspindėti puslapio turinį. Gerai struktūrizuoti URL adresai taip pat leidžia vartotojams lengviau suprasti puslapio turinį, kadangi jie rodo, kokia yra svetainės struktūra ir hierarchiją.

2. Puslapio pavadinimai ir antraštės

Temai ir raktažodžiams optimizuoti puslapių pavadinimai padeda paieškos varikliams suprasti, kokia yra puslapio tema ir turinys. Žinoma, nauda yra ne tik paieškos varikliams, bet ir jūsų svetainės lankytojams. Aiškūs puslapių pavadinimai leidžia vartotojams lengviau suprasti, kas yra puslapyje, ir pagerina vartotojo patirtį, palengvina svetainės navigaciją. 

3. Puslapio turinys

Puslapio turinys yra svarbiausias vidinio SEO veiksnys. Gerai parašytas, aiškus ir informatyvus turinys padeda pagerinti paieškos variklio reitingus ir pritraukti vartotojus. Puslapio turinys turi būti pritaikytas klientų poreikiams. Taip pat - jis turi būti unikalus. Tai leidžia svetainei išsiskirti tarp kitų panašių svetainių ir padidinti vartotojų susidomėjimą. Turinyje svarbu komunikuoti kuo išskirtinis jūsų produktas ar verslas. Google siekia, kad paieškos užklausa būtų patenkinta iš pirmo karto tad visada galvokite apie klausimus:

 1. Ar vartotojas apsilankęs puslapyje iš pirmo žvilgsnio gali suprasti apie ką yra puslapis?
 2. Ar vartotojui pakanka informacijos jūsų puslapyje ir ar jam nereikės sugrįžti atgal į paieškos rezultatų puslapį?
 3. Ar svarbiausia informacija puslapyje yra lengvai suprantama?

4. Vidinės nuorodos

Vidinės nuorodos yra nuorodos, kurios nukreipia vartotojus į kitus tos pačios svetainės puslapius. Jų panaudojimas padeda kurti svetainės struktūrą ir hierarchiją, padeda vartotojams lengviau suprasti svetainės turinį ir pagerina vartotojo patirtį. Šiuo metu vidinių nuorodų optimizacija yra viena iš pagrindinių optimizacijos krypčių SEO pasaulyje.

Taip pat, vidinės nuorodos turi būti techniškai tvarkingos - e-komercijos svetainėse dažnai galima rasti struktūroje pasislėpusių nuorodų žymų puslapio ar filtro puslapio formate. Taip pat galima rasti ir automatiškai ar rankiniu būdu sugeneruotų senų nuorodų, kurios grąžina 404 statuso kodą (URL nuoroda neteisinga/neveikianti) ir blogina lankytojų patirtį bei svetainės rezultatus Google paieškoje.

Blogos lankytojų patirties nori išvengti Google - manome, kad norite ir jūs, tad techniškai tvarkingų nuorodų priežiūra yra itin svarbi norint užtikrinti aukštesnes pozicijas ir laimingus klientus.

Pavyzdžiai:

Pavyzdžiui, jei jūsų e-komercijos svetainė parduoda sporto prekes, geras URL adresas galėtų būti https://www.pavyzdys.lt/vyrams/batai/begimo-batai. Šis URL adresas trumpas, aiškus ir atspindi, kokia yra puslapio turinio tema.

URL adresas, kuris yra pernelyg ilgas ir neaiškus, gali turėti neigiamą poveikį vartotojo patirčiai ir paieškos variklio draugiškumui. Pvz., URL https://www.pavyzdys.lt/begimo-batai-pirkti-pigiai, yra netinkamai struktūrizuotas. Nėra aišku ar svetainė turi patogią navigaciją vyriškoms ir moteriškoms prekėms. Informacija ‘pirkti-pigiai’ yra perteklinė, jos vieta yra Meta aprašuose, o ne URL adrese.

5. Svetainės vartotojo patirtis (UX)

Svetainės vartotojo patirtis (angl. trumpinys UX) yra sunkiai apskaičiuojama, bet bene reikšmingiausia vidinio SEO kryptis. Gerai suprojektuota ir vartotojo tikslus atliepianti svetainė pagerina vartotojo patirtį ir padeda išlaikyti vartotojų dėmesį ilgiau. Svetainės UX taip pat gali padėti pagerinti svetainės autoritetą pasirinkta tema ir pagerinti paieškos variklio reitingus, kadangi gerai suprojektuota svetainė skatina vartotojus ilgiau būti svetainėje ir suteikia jiems vertingos informacijos.

Visi šie vidinio SEO veiksniai yra svarbūs siekiant sėkmingai optimizuoti savo svetainę paieškos varikliams ir pagerinti jos reitingus. Reikia pabrėžti, kad vidinio SEO veiksniai yra tarpusavyje susiję ir turi būti optimizuoti kartu siekiant pasiekti geriausių rezultatų. Todėl, jei planuojate kurti sėkmingą SEO strategiją savo e-komercijos svetainei, turite atsižvelgti į šiuos vidinio SEO veiksnius ir jų kūrimą. Tai padės jums pasiekti gerų SEO rezultatų savo e-komercijos versle ir pagerinti savo svetainės pozicijas paieškos varikliuose.

Pavyzdžiai:

Gerai parašytas pavadinimas ir antraštė, "Sporto batai vyrams" atspindi puslapio turinį ir padeda vartotojams lengviau suprasti kas yra puslapyje, kam puslapis yra skirtas ir kokia tema jis kalba.

Blogai parašyti pavadinimai ir antraštės gali būti nesuprantami vartotojams ir paieškos varikliams. Pvz., pavadinimas ir antraštė, "Sporto prekių puslapis" yra pernelyg bendros temos ir nesuteikia pakankamai informacijos apie puslapio turinį, o tai gali atgrasyti vartotojus ir paieškos variklius. Dažnai pavadinimai būna pernelyg bendriniai, nors tai yra vienas pagrindinių ir svarbiausių navigacijos elementų naršytojams ne tik iš Google paieškos, bet ir iš socialinių tinklų kaip Facebook.

Svetainės architektūros ir vidinis SEO 

Svetainės architektūra yra svetainės išplanavimas. Tai apima tinkamą puslapių kategorizavimą, URL struktūros, vidinių nuorodų ir navigacijos schemą. Šioje dalyje aptarsime, kas yra svetainės architektūra, jos svarbą vidiniam SEO ir gerųjų praktikų apžvalgą.

Kas yra svetainės architektūra?

Svetainės architektūra apima navigacijos schemą, puslapių kategorizavimą, URL struktūrą ir nuorodų išdėstymą. Gera svetainės architektūra padeda vartotojams lengvai susirasti reikiamą turinį ir pagerina jų vartotojo patirtį. Tvarkinga struktūra padeda suprasti svetainę ir paieškos varikliams.

Tvarkinga svetainės struktūra pasižymi aiškia, gerai suprantama ir lengvai naviguojama navigacijos schema. Ji turi kategorizuotus puslapius ir turinį pagal temą, ir paskirtį, puslapiai yra tinkamai suskirstyti į hierarchinius lygius (Vyrams (Lytis) > Batai (Prekių grupė) > Sportui (Požymis)). URL struktūra yra paprasta ir aiški, kad vartotojams būtų lengva suprasti, kur jie yra ir kur jie eina.

Kita gerųjų praktikų dalis yra ta, kad svetainė turi turėti tik reikiamus puslapius ir nešvaistyti vartotojų laiko nereikalingo turinio naršymui. Tai ypač aktualu vartotojams su mobiliais telefonais, kurie dažnai naudoja svetainę su mažais ekranais arba naudojasi mobiliaisiais duomenimis. Trumpa ir aiški svetainės struktūra pagerina vartotojo patirtį ir padidina svetainės matomumą paieškos variklio rezultatuose. Gili struktūra (daugiau nei 4-5 hierarchijos lygiai), įprastai, yra vengiama. Jeigu gilus struktūros išplanavimas yra neįmanomas, svarbu užtikrinti, kad jūsų svetainės Sitemap būtų lengvai pasiekiamas ir nuskaitomas paieškos variklių, o naršytojai galėtų patogiai naudotis jūsų svetainės paieškos funkcija.

Svetainės architektūros svarba vidiniam SEO

Geras svetainės architektūros dizainas padeda paieškos varikliams suprasti svetainės turinio temą ir struktūrą. Jei svetainės architektūra yra neaiški ar nesuderinta, paieškos varikliai gali turėti sunkumų suprasti svetainės turinį, o tai gali neigiamai paveikti jos paieškos variklio reitingus.

Be to, gera svetainės architektūra padeda užtikrinti, kad puslapiai būtų lengvai pasiekiami ir surandami paieškos variklių. Tai pagerina svetainės reitingus ir padidina matomumą paieškos rezultatuose.

Blogos svetainės architektūros pavyzdžiai gali būti painiojantis ir nesuprantamas navigacijos meniu, nesistemingai suskirstyti puslapiai arba blogai suprojektuoti URL adresai. Toks netvarkingas svetainės architektūros dizainas gali turėti neigiamą poveikį vidiniam SEO.

Pavyzdžiui, jei svetainėje yra daugybė puslapių su nesisteminiais pavadinimais ir URL adresais, paieškos varikliai gali turėti sunkumų suprasti jų turinio temą ir struktūrą. Tai gali neigiamai paveikti svetainės paieškos variklio reitingus. Tokio puslapio pavyzdys gali būti dažnai matomi filtrų puslapiai, kaip https://www.pavyzdys.lt/p=12345

Kitas blogos svetainės architektūros pavyzdys gali būti per daug sudėtinga navigacija, kuri nepadeda vartotojams surasti reikiamo turinio. Jei svetainės meniu yra per daug sudėtingas arba per platus, vartotojai gali pasimesti ir palikti svetainę, rinktis konkurento navigaciją. Dažnai vartotojai produkto ieško Google ir tada nesirenka ieškoti būtent jūsų svetainėje, o renkasi naršyti tarp visų jūsų konkurentų. Iš esmės, sudėtinga ir nepatogi architektūra ne tik kenkia pozicijoms paieškoje, bet ir kenkia jūsų svetainės pardavimams bei konversijoms.

Kitas pavyzdys gali būti per daug ilgi URL adresai, kurie yra painūs ir nesuprantami. Jei URL adresai yra pernelyg sudėtingi arba nesuderinti su puslapio turiniu, jie gali sukelti painiavą vartotojams ir paieškos varikliams. Tai gali turėti neigiamą poveikį svetainės matomumui ir reitingams paieškos varikliuose. Pernelyg ilgi URL adresai dažniau matomi produktų puslapiuose, kaip pvz.: https://www.pavyzdys.lt/parduotuve/drabuziai/vyrams/liemenes/medvilnine-liemene-dydis-l-xxl-modelis-x1250-kolekcija-2021-2022/.

Norint išvengti tokių painių URL adresų, reikėtų pergalvoti produktų puslapių URL sprendimą ir užtikrinti, kad jis sektų gerąsias URL kūrimo praktikas.

Gerųjų praktikų apžvalga

Gera svetainės architektūra apima kelias gerąsias praktikas. Štai kelios jų:

 • Tinkamai kategorizuoti puslapius ir turinį pagal temą ir paskirtį
 • Kiekvienam puslapiui suteikti aiškų ir trumpą pavadinimą, kuris atspindėtų jo turinį
 • Tinkamai struktūrizuoti URL adresus ir jų kelią, kad jie būtų trumpi ir aiškūs
 • Tinkamai naudoti nuorodas, kad būtų lengva surasti ir peržiūrėti susijusius kategorijų, subkategorijų, produktų ir prekių ženklų puslapius
 • Pasirinkti tinkamą hierarchiją ir kategorijų skaičių, kad būtų patogu vartotojams naviguoti svetainėje

Jei prižiūrite elektroninės parduotuvės svetainę, gerųjų praktikų laikymasis reikštų atsikratymą nereikalingų kategorijų ir subkategorijų, laikymąsi logiško hierarchijos modelio, tinkamų pavadinimų ir URL adresų kiekvienam produktui ar puslapiui, ir optimalaus navigacijos meniu kūrimą, kad vartotojams būtų lengva rasti tai, ko jie ieško.

Atminkite, kad jeigu optimizuosite svetainės dizainą ir struktūrą dėl vartotojų laimėsite ir Google pozicijas.

Techninis SEO - esminė vidinio SEO dalis

Techninis SEO yra SEO dalis, kuriai skirtas dėmesys techniniams aspektams, susijusiems su svetainės projektavimu ir vidiniu kodu. Techninio SEO tikslas yra užtikrinti, kad svetainė būtų techniškai tinkama paieškos varikliams ir vartotojams.

Kas yra Techninis SEO?

Techninis SEO apima daugelį elementų, tokių kaip tinkama URL struktūra, greita svetainės įkėlimo sparta, tinkamai nustatytos peradresavimo taisyklės, teisingi HTTP statuso kodai, struktūrizuoti duomenys, tinkama puslapio navigacija ir puslapio elementų renderinimas.

Kokia yra techninio SEO svarba?

Techninis SEO yra svarbus dėl kelių priežasčių. Pirma, paieškos varikliams reikia apdoroti ir surasti svetainės turinį. Tinkamai optimizuota svetainė leidžia robotams lengvai suprasti ir indeksuoti svetainės turinį, kas padeda pagerinti paieškos variklio reitingus.

Antra, tinkamai optimizuota svetainė yra reikalinga geresnei vartotojo patirčiai ir greitesniam svetainės įkėlimui. Tai ypač svarbu mobiliųjų įrenginių naudotojams, kadangi jie nori greito ir patogaus svetainės naudojimo, kuris naudotų kuo įmanoma mažiau mobiliųjų duomenų.

Gerųjų praktikų apžvalga

Kelios gerosios praktikos, kurių reikia laikytis techninio SEO srityje:

 • Optimizuoti puslapio greitį, kad svetainė būtų kuo greitesnė. Norint pagerinti svetainės greitį, galima optimizuoti vaizdus, sumažinti failų dydžius, naudoti kešavimo sistemą ir optimizuoti svetainės kodą. Kešavimas yra procesas, kai svetainės duomenys yra laikomi naršyklės atmintyje, kad būtų greitesnė prieiga prie jų ateityje.
 • Užtikrinti, kad URL adresai būtų trumpi ir suprantami paieškos varikliams bei svetainės vartotojams. Pavyzdžiui, blogo straipsnio URL galėtų būti "www.pavyzdys.lt/blogas/kas-yra-seo", o ne "www.pavyzdys.lt/1234/6789".
 • Tinkamai naudoti peradresavimo taisykles, kad svetainės turinys neprarastų vertės, kai puslapis yra perkeltas arba pakeičiamas. Pavyzdžiui, jei pakeičiate URL adresą arba perkėlėte puslapį, reikia nustatyti peradresavimo taisyklę 301 kodu, kad paieškos varikliai galėtų surasti naują URL adresą.
 • Tinkamai nustatyti HTTP statuso kodą. HTTP statuso kodai yra būtini norint užtikrinti, kad svetainė būtų patikima ir pasiekiamos tik veikiančios nuorodos. 404 klaidos yra didelis vartotojų nusivylimas, todėl reikia nustatyti tinkamus HTTP statuso kodus. Be to, HTTP statuso kodas 200 turėtų būti nustatytas, kai puslapis yra pasiekiama, kad būtų galima paieškos varikliams indeksuoti puslapio turinį.
 • Struktūrizuoti duomenys, kad paieškos varikliai galėtų suprasti ir nurodyti svetainės turinį. Geriausias būdas pradėti naudoti struktūrizuotus duomenis yra naudoti Schema.org žymes, kurios yra susijusios su jūsų svetainės turiniu. Tai padės paieškos varikliams geriau suprasti jūsų svetainės turinį ir suteiks galimybę rodyti praplėstą informaciją apie jūsų svetainę tiesiogiai paieškos rezultatų puslapyje. Taip pat, jie leis Google greičiau ir tiksliau suprasti jūsų svetainės turinį.
 • Užtikrinti, kad svetainė būtų saugi ir apsaugota nuo įsilaužimo ir kenkėjiškų programų įskiepių pagalba.

Rekomenduojama laikytis visų šių gerųjų praktikų ir stebėti savo svetainės techninį SEO reguliariai, bent kas ketvirtį ar pusmetį. Tai padės užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų techniškai tinkama, kad būtų padidintas jūsų svetainės matomumas paieškos varikliuose ir kad būtų pagerintas jūsų verslo pelnas.

Vidinio SEO optimizavimo įrankiai

Vidinio SEO įrankiai gali padėti jums identifikuoti svetainės problemas, kurias reikia išspręsti, ir optimizuoti jūsų svetainės turinį, kad būtų didinamas jūsų svetainės matomumas paieškos varikliuose.

Kokie yra yra vidinio SEO įrankiai?

Vidinio SEO įrankiai yra naudingi įrankiai, kurie padeda optimizuoti jūsų svetainę vidiniam SEO. Šie įrankiai suteikia įvairias funkcijas, kurios padeda analizuoti jūsų svetainės turinį, struktūrą ir svetainės naudotojo patirtį. Kiti vidinio SEO įrankiai gali padėti su puslapio greičiu, nuorodų struktūra, raktažodžių analize ir kitais vidinio SEO aspektais. Svarbu žinoti konkrečią funkciją kurios reikia jūsų svetainei.

Kokias funkcijas atlieka vidinio SEO įrankiai?

Vidinio SEO įrankiai gali atlikti daugybę funkcijų, kurios padeda pagerinti jūsų svetainės vidinį SEO. Štai keletas pagrindinių funkcijų, kurias atlieka vidinio SEO įrankiai:

 • Analizuoja svetainės struktūrą ir navigaciją.
 • Identifikuoja ir sprendžia svetainės problemas, kurios gali neigiamai paveikti jūsų svetainės matomumą paieškos varikliuose.
 • Padeda su raktinių žodžių analize ir optimizavimu.
 • Suteikia informaciją apie konkurentus ir jų SEO veiklą.
 • Padeda stebėti ir pagerinti puslapio greitį.
 • Žymi puslapius, kad būtų lengviau identifikuoti, kokie puslapiai reikalingi atnaujinimui.

Kokių funkcijų iš įrankių reikia svetainėms geriausiai nusimano profesionalūs SEO specialistai, bet yra ir keletas populiarių SEO įrankių, kurie padės 9-iems iš 10-imt svetainių savininkų ir administratorių.

Populiarių SEO įrankių apžvalga

Yra daugybė populiarių vidinio SEO įrankių, kuriuos galite naudoti, kad pagerintumėte savo svetainės vidinį SEO. Štai keletas gerai žinomų vidinio SEO įrankių:

 • Google Analytics - suteikia informaciją apie svetainės lankytojų elgseną ir leidžia stebėti svetainės lankomumą.
 • Google Search Console - padeda stebėti, kaip jūsų svetainė rodoma paieškos rezultatuose, ir suteikia informaciją apie svetainės lankomumą ir galimas technines problemas su indeksacija, Sitemap ir turinio kokybe.
 • SEMrush - leidžia stebėti konkurentus, jų raktinius žodžius ir SEO veiklą, taip pat suteikia informaciją apie jūsų svetainės SEO būklę ir galimus patobulinimus.
 • Ahrefs - padeda su raktinių žodžių analize, nuorodų struktūra ir konkurentų stebėjimu.
 • Screaming Frog - analizuoja svetainės struktūrą, navigaciją ir technines klaidas.
 • Yoast SEO - paprastas ir efektyvus WordPress papildinys, kuris padeda su puslapių optimizavimu, raktinių žodžių analize ir kitais SEO aspektais.

Ką rekomenduojame naudoti jums?

Rekomenduojame naudoti Google Analytics ir Google Search Console kaip pagrindinius vidinio SEO įrankius, kad galėtumėte stebėti savo svetainės lankomumą ir matomumą paieškos varikliuose.

Jei norite stebėti savo konkurentus ir jų SEO veiklą, galite naudoti SEMrush ar Ahrefs. Abu įrankiai yra panašūs, skiriasi tik jų kainodara ir kelios papildomos funkcijos. Vidiniam SEO Screaming Frog yra neatsiejamas įrankis, jei norite giliau analizuoti savo svetainės struktūrą ir navigaciją. Tiesa, Screaming Frog geriau palikti naudoti ekspertams, kadangi ne visos problemos nurodytos įrankyje būna vertos sprendimo, turint omenyje kiek gali kainuoti jas ištaisyti matuojant laiko arba pinigines išlaidas. Jei naudojate WordPress, rekomenduojame įdiegti Yoast SEO papildinį, kad galėtumėte lengviau optimizuoti savo puslapius ir meta aprašymus.

Naudojant šiuos vidinio SEO įrankius galite stebėti savo svetainės veiklą ir optimizuoti ją, kad būtų didinamas jūsų svetainės matomumas ir lankomumas paieškos varikliuose.

Išvados

SEO yra svarbi internetinio verslo dalis, kuri padeda didinti svetainės matomumą ir lankomumą paieškos varikliuose. Gerai suderinti vidinio ir išorinio SEO veiksmai, gera svetainės architektūra, kokybiškas turinys ir tinkamos SEO praktikos gali padėti pagerinti jūsų svetainės pozicijas paieškos varikliuose ir padidinti lankytojų srautą į svetainę.

Jeigu jums reikalinga profesionali SEO pagalba ir norite pasiekti gerų rezultatų, kviečiame susisiekti su Kovo SEO agentūra. Mes siūlome kokybiškas ir individualias SEO paslaugas e-komercijos projektams. Susisiekite su mumis dabar, kad galėtume pradėti kurti jūsų sėkmės istoriją!